KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12398094
nr 1239 8094
Carleinar Tellwe
(1924-2003), Sverige
Blandteknik, "Vit stillhet", signerad, 32x25 cm
Carleinar Tellwe, svensk bildkonstnär född 1924, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:35:35
100 kr
150 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Carleinar Tellwe
Läs mer om Carleinar Tellwe